Her Türlü Kısmet Kapılarını Açan ve Sıkıntılardan Ferah Çıkaran Dua

Her Türlü Kısmet Kapılarını Açan ve Sıkıntılardan Ferah Çıkaran Dua

Rabbimizin rızasını kazanmak için, Rabbimize şükür görevinizi yapmak
için , her türlü kısmet kapılarının açılması için, ilmin ilermesi için, şans ve hayırlı kapıların açılması için , olumsuz giden hayatımız ve işlerimizin düzene girmesi için, mesleğimizde ilerlemek ve yükselmek için, sorunlarımızın çözüme kavuşması için, işsizlik ve rızık sıkıntılarınızdan kurtulmak için okunacak dua.

Duaya başlamadan 100″ Elhamdülillah”, 100 ” Salavat”, 100″ istiğfar” okuyun. 3 defa ” dua etmeden önce bu sözü söylemeyi tavsiye etmiştir .
“Sunhane Rabbiyel aliyyil alel vehhab”
Bu tesbihi duadan önce okumak sünnettir ve duanın kabul olmasına sebeptir.

Her gün 489 Ya Fettah c.c diyerek duaya başlayın.sonra aşağıdaki ayetleri 32 defa  veya okuyabildiğiniz kadar okuyun.Aşağıdaki ayetler 21 gün sonunda da  her gün 3-7-21-32 veya kendi seçtğiniz tekli rakamla okumaya  devam edin.Çünkü hayat boyu hem Allahşükür etmiş hemde her işinizin rast gitmesi için faydalı olucaktır.

Besmele ile
“Fe teâlâllâhul melikul hakku. Rabbenâ, ic’al ulkiye bin muhammed elûguz ve lenâ min ledunke nasîran ve veliyyen ve vezîren.
Rabbi, zidni ve ulkiye bin muhammed elûguz ilmen ve allem min te’vîlil ehâdîs ilmen.
Elhamdu lillâhillezî faddalenâ alâ kesîrin min ibâdihil mu’minîn. Amin.”

Anlamı:
İşte Hakk ve Melik olan Allah, ne Yüce’dir. Ey Rabbimiz!, bize senin katından bir yardımcı gönder yükümüzü hafifletsin. Ey Rabbimiz! ilmimi artır Mü’min kullarının çoğundan bize yardım eden Allah’a hamdolsun.

Rabbim sen bize yardım et.Senin razı olduğun ve bizim için hayırlı olucak hayırlı talep ve dualarımızı kabul et AMİN

Bir Cevap Yazın